by paultheroyal » 16 Oct 2020 09:27
by mx » 16 Oct 2020 19:39
by Tony Le Mesmer » 16 Oct 2020 21:23
by mx » 17 Oct 2020 01:05
Tony Le Mesmer FT was at 4.39
by Four Of Clubs » 18 Oct 2020 19:59
by Royal Rother » 19 Oct 2020 07:02
by Ark Royal » 19 Oct 2020 10:38
by wally bassoon » 19 Oct 2020 12:24
by Royals and Racers » 19 Oct 2020 13:08
by bcubed » 19 Oct 2020 15:45
Royals and Racers FA Trophy draw
Saturday 31 October 2020 Third Round Qualifying
Kick Off No. Home Away
15:00 1 FC United of Manchester VS Marske United
15:00 2 Atherton Collieries VS City Of Liverpool
15:00 3 Hyde United VS Frickley Athletic
15:00 4 Warrington Town VS Lancaster City
15:00 5 Kendal Town VS Buxton
15:00 6 Ashton United VS Clitheroe
15:00 7 Radcliffe VS Bamber Bridge
15:00 8 Scarborough Athletic VS Witton Albion
15:00 9 Pickering Town VS Runcorn Linnets
15:00 10 Marine VS Stalybridge Celtic
15:00 11 Glossop North End VS Workington AFC
15:00 12 South Shields VS Colne
15:00 13 Morpeth Town VS Whitby Town
15:00 14 Newcastle Town VS Nuneaton Borough
15:00 15 Evesham United VS Leek Town
15:00 16 Redditch United VS Nantwich Town
15:00 17 Tamworth VS Banbury United
15:00 18 Bromsgrove Sporting VS Coleshill Town
15:00 19 AFC Rushden & Diamonds VS Ilkeston Town
15:00 20 Yaxley VS Grantham Town
15:00 21 Loughborough Dynamo VS Bedford Town
15:00 22 Rushall Olympic VS Barwell
15:00 23 Mickleover VS Dereham Town
15:00 24 Coalville Town VS Matlock Town
15:00 25 Peterborough Sports VS Gainsborough Trinity
15:00 26 Stourbridge VS Stamford AFC
15:00 27 Basford United VS Alvechurch
15:00 28 Corby Town VS Hednesford Town
15:00 29 St Neots Town VS Worksop Town
15:00 30 St Ives Town VS Stafford Rangers
15:00 31 Stratford Town VS Kidsgrove Athletic
15:00 32 Maldon & Tiptree VS Kingstonian
15:00 33 Hastings United VS Ashford Town (Middx)
15:00 34 Leiston VS Worthing
15:00 35 Burgess Hill Town VS Harrow Borough
15:00 36 Marlow VS Berkhamsted
15:00 37 Needham Market VS Three Bridges
15:00 38 Bowers & Pitsea VS Hornchurch
15:00 39 Royston Town VS Hythe Town
15:00 40 East Thurrock United VS Cheshunt
15:00 41 Faversham Town VS Haringey Borough
15:00 42 Walton Casuals VS Folkestone Invicta
15:00 43 Merstham VS Carshalton Athletic
15:00 44 Coggeshall Town VS Wingate & Finchley
15:00 45 Kings Langley VS Brightlingsea Regent
15:00 46 Lowestoft Town VS Lewes
15:00 47 Biggleswade Town VS Heybridge Swifts
15:00 48 Hanwell Town VS Beaconsfield Town
15:00 49 Uxbridge VS Hayes & Yeading United
15:00 50 Enfield Town VS Ramsgate
15:00 51 Barking VS Sittingbourne
15:00 52 Bishop's Stortford VS Brentwood Town
15:00 53 Hitchin Town VS Herne Bay
15:00 54 Bognor Regis Town VS Tooting & Mitcham United
15:00 55 Whitehawk VS Cray Wanderers
15:00 56 Aylesbury United VS Margate
15:00 57 Leatherhead VS Potters Bar Town
15:00 58 Chesham United VS Whyteleafe
15:00 59 Horsham VS Welwyn Garden City
15:00 60 Felixstowe & Walton United VS Metropolitan Police
15:00 61 Corinthian Casuals VS Hendon
15:00 62 Frome Town VS Farnborough
15:00 63 Taunton Town VS Truro City
15:00 64 Bracknell Town VS Cinderford Town
15:00 65 Dorchester Town VS Gosport Borough
15:00 66 Moneyfields VS Kidlington
15:00 67 Thame United VS Wimborne Town
15:00 68 Salisbury VS Tiverton Town
15:00 69 Wantage Town VS North Leigh
15:00 70 Hartley Wintney VS Poole Town
15:00 71 Weston Super Mare VS Larkhall Athletic
15:00 72 Highworth Town VS Swindon Supermarine
15:00 73 Yate Town VS Bideford AFC
by Royals and Racers » 19 Oct 2020 16:03
by Tony Le Mesmer » 19 Oct 2020 17:16
by paultheroyal » 20 Oct 2020 09:40
by paultheroyal » 20 Oct 2020 09:59
by Simmops » 20 Oct 2020 12:53
by Royals and Racers » 20 Oct 2020 16:37
by Royals and Racers » 20 Oct 2020 20:24
by Four Of Clubs » 20 Oct 2020 23:30
Royals and Racers Off to watch Thame Rangers v Woodley Utd tomorrow Hellenic Div 1 east
by paultheroyal » 21 Oct 2020 11:06
by paultheroyal » 21 Oct 2020 12:33
Users browsing this forum: No registered users and 118 guests